Сума замовлення від 300 грн

Графік роботи: пн-пт 09:00 - 17:00, сб 9:00 - 14:30, нд - вихідний
Меню

Посуд з якого матеріалу краще вибрати для кухні

06.09.2021

Зручність, довговічність та якість посуду для кухні: ось основні критерії за якими варто вибирати посуд. У статті розглянемо п'ять найнадійніших матеріалів, які забезпечують посуді ці параметри.

Чавун


Чавунний посуд може витримувати найвищі температури на плиті, в духовці та грилі. Вона довго зберігає температуру готових страв.

Чавунні сковороди та сковороди-гриль підходять для приготування м'яса: воно швидко «запечатується» хрусткою скоринкою, залишаючись соковитим і м'яким. У каструлях можна згасити курку з гарніром, приготувати рагу.

Чавунний посуд, представлений зараз на ринку, буває двох типів: без покриття та емальований. Чавунний посуд без додаткового покриття складний в експлуатації, він може схильний до іржі, в ній не можна маринувати продукти і зберігати готову їжу, оскільки метал може окислитися, проте деякі гурмани стверджують, що неемальований чавун дарує їжі особливий неповторний присмак.

З недоліків варто відзначити її вага, можливість миття в посудомийній машині. Однак ці мінуси тьмяніють перед тривалим терміном служби такого посуду.


Нержавіюча сталь

Посуд, виконаний з нержавіючої сталі, має ряд плюсів: він міцний, довговічний, не покривається іржею, нагрівається за лічені секунди. Провідні виробники випускають сталевий посуд із товстим дном, що сприяє рівномірному прогріванню та збереженню тепла. Цей матеріал не впливає на смак та колір їжі, не вступає в реакцію з харчовими кислотами.

Сковороди, виготовлені з такого матеріалу, чудово підійдуть смаження м'яса та стейків, томлення м'яса, птиці та овочів, каструлі – для варіння супів та бульйонів, морсів та компотів.

Завдяки гладкому поліруванню легко мити, її можна очистити, використовуючи лише просту губку. Підходить для миття у посудомийній машині.

Кераміка та порцеляна

Посуд, виконаний з кераміки та порцеляни екологічний, має чудову теплопровідність. Маючи привабливий зовнішній вигляд, її можна використовувати відразу для сервірування столу. З цих матеріалів виготовляють посуд для запікання, каструлі та форми для кексів та тортів, а також деко для піци.

Варто пам'ятати, що такий посуд може руйнуватися від температурного шоку, мікротріщин і відколів, саме тому не можна остигнутий посуд мити під холодною водою, а при завантаженні в посудомийку забезпечте надійну фіксацію - це захистить вироби від пошкоджень.

Вона достатня проблемна у догляді. Її не можна мити металевими губками та жорсткими щітками – це може пошкодити глазур. Керамічну посуд можна мити в посудомийній машині, а також вручну - м'якою губкою або мочалкою.

Посуд з антипригарним покриттям

Покриття, які протягом багатьох років відоме як антипригарне, виробляють на основі політетрафторетилену — PTFE, його більш поширену назву тефлон. Для підвищення технічних характеристик виробники можуть додавати до складу тефлону частинки твердих металів або мінералів, тому на ринку можна знайти вироби з титановим та алмазним антипригарним покриттям. Тефлонове покриття не реагує на лужні та кислотні сполуки, вони жароміцні, не псуються при температурах до 250 C. Їх властивості та довговічність аналогічні звичайному тефлоновому або керамічному покриттю. Посуд із антипригарним покриттям стане незамінним помічником на вашій кухні.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір та придбати якісний зручний посуд, який радуватиме вас щодня. Такий посуд можна замовити на нашому сайті Afinaopt.com.ua

Вгору

Зворотній дзвінок